
Nie jesteś jeszcze zarejestrowanym klientem? Zarejestruj się a otrzymasz kupon rabatowy 20 zł na pierwsze zakupy.
Nie jesteś jeszcze zarejestrowanym klientem? Zarejestruj się a otrzymasz kupon rabatowy 20 zł na pierwsze zakupy.
Tłumik wentylacyjny Dalap DAMPER Ø 315 mm o długości 300 mm ma za zadanie obniżenie hałasu w systemach wentylacyjnych. Tłumik wykonany jest z blachy ocynkowanej i daje możliwość redukcji hałasu aż do 20dB(A). Wentylacyjny tłumik akustyczny jest przeznaczony do pracy w zakresie temparatur od -30 do +60 °C.
Tłumik wentylacyjny Dalap DAMPER Ø 315 mm o długości 300 mm służy do redukcji poziomu hałasu w systemach wentylacyjnych. Tłumik jest wykonany z blachy ocynkowanej i daje możliwość obniżenia poziomu hałasu do 20 dB (A) Wentylacyjny tłumik akustyczny jest przeznaczony do pracy w zakresie temparatur od -30 do +60 °C.
Dla poprawnego działania tłumika niezbędne jest, aby transportowane powietrze było wolne od zanieczyszczeń mechanicznych : kurzu, pyłów, tłuszczów czy też oparów chemicznych, a dodatkowo należy zapobiegać przedostawaniu się powstającego kondensatu (wody) do tłumika. W przeciwnym przypadku dochodzi do znaczącego spadku skuteczności redukowania hałasu przez tłumik Dalap DAMPER. Dla zapewnienia czystości w systemie wentylacyjnym można łączyć wykorzystanie różnych filtrów i zbiornika kondensatu dla odprowadzenia powstających skroplin.
|
315 |
---|---|
Długość [m]
|
0,3 |
Rozmiar [mm]
|
zob. rysunek |
|
6,3 |
|
60 |
Materiał
|
metal |
|
srebrny |
Wykorzystanie
|
do redukcji hałasu |
Montaż
|
do kanałów wentylacyjnych |
Wersja
|
tłumik hałasu |
Uszczelka
|
TAK |
Model
|
DAMPER 315/300 |
Marka
|
Dalap |
Dla nas najważniejsze jest indywiduwalne podejście i doradztwo. Dzięki nam fachowcem może stać się każdy, spróbuj i Ty.