
Nie jesteś jeszcze zarejestrowanym klientem? Zarejestruj się a otrzymasz kupon rabatowy 20 zł na pierwsze zakupy.
Nie jesteś jeszcze zarejestrowanym klientem? Zarejestruj się a otrzymasz kupon rabatowy 20 zł na pierwsze zakupy.
Plastikowa zaślepka Dalap 110x55 do zakończenia prostokątnego przewodu powietrznego o średnicy 204x60 mm.
Plastikowa zaślepka Dalap 110x55 do zakończenia prostokątnego przewodu powietrznego o średnicy 110x55 mm.
Element wentylacyjny przeznaczony do zakończenia przewodu o takiej samej średnicy 110x55 mm. Łatwa instalacja poprzez nasuniecie na przewód. Zaślepka wytrzyma temperaturę do 50 °C.
Zaślepka wykonana jest z plastiku, który posiada wysoką odporność na warunki atmosferyczne.
Zaślepka Dalap 110x55 mm jest kompatybilna z wszystkimi pozostałymi akcesoriami wentylacyjnymi o tej samej średnicy - rury, reduktory, kołnierze, łączniki, odgałęzienia lub kolanka.
|
0.024 |
---|---|
Rozmiar [mm]
|
zob. rysunek |
Materiał
|
Plastik ABS |
|
-25 do +50 |
|
biały |
Wykorzystanie
|
zaślepienie końców kanału wentylacyjnego |
Montaż
|
do kanałów |
Model
|
5556 |
Marka
|
Dalap |
Z naszym kalkulatorem wybór wentylatora jest bardzo prosty. Wystarczy wpisac parametry pomieszczenia, naciskąć przycisk a w odpowiedzi podpowiemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego obiektu.